הדרך לאתר מקור אמיתי למחלה פיזית
ולאפשר לגוף ריפוי עמוק מהשורש

אתם כבר בדרך להחלמה. והלוואי שהיא תהיה קצרה, מהירה ומעצימה!

אני שמחה שאתם מקדישים את הזמן והמאמץ למען עצמכם ויקיריכם: את הזמן לריפוי. את הזמן להחלמה. את הזמן לבריאות.

 זיכרו: איתור מקור המחלה והכאב הוא צעד ראשון והכרחי. אחריו יגיע שלב הטיפול, שבסופו אולי סוף סוף נוכל לחוות ריפוי אמיתי.

מה נעשה ביחד:

החלק הראשון וההכרחי ברפואה המודעת הוא האיתור המקור הרגשי למחלה ולכאב. תהליך האיתור כולל פגישה ותשאול לגבי ההיסטוריה הרגשית והגופנית שלכם. התהליך אורך לרוב פגישה אחת בלבד. לעתים רחוקות, התהליך מתארך מעט.

אחרי שמצאנו את המקור:

לאחר איתור המקור הרגשי, נפנה לטיפול. האפשרויות רבות מאוד ומגוונות מאוד. הן תלויות במחלה, במוכנות לטיפול ובאישיות של המטופל. אין כל סיבה להתמקד בשיטת טיפול בודדת. להפך, לא פעם, אפשר וכדאי להשתמש במגוון כלים וטיפולים.

מה שאתם צריכים עכשיו, זה איש מקצוע מנוסה. אחד שיידע להתאים את הסל הטיפולים בדיוק עבורכם. ככה, תעלו על הדרך הקצרה והמהירה ביותר להחלמה ולבריאות שלמה.

ואל תשכחו

לעצור לרגע. לנשום

להתבונן פנימה על החיים שלנו.

לשחרר ולסלוח - בעיקר לעצמנו.

לצאת למסע של ריפוי אמיתי.

ריפוי אמיתי שתלוי רק בנו.

שלבי הטיפול

שלב ראשון: זיהוי המקור האמיתי של הבעיה

לאחר איתור המקור הרגשי, נפנה לטיפול. האפשרויות רבות מאוד ומגוונות מאוד. הן תלויות במחלה, במוכנות לטיפול ובאישיות של המטופל. אין כל סיבה להתמקד בשיטת טיפול בודדת. להפך, לא פעם, אפשר וכדאי להשתמש במגוון כלים וטיפולים.

מה שאתם צריכים עכשיו, זה איש מקצוע מנוסה. אחד שיידע להתאים את הסל הטיפולים בדיוק עבורכם. ככה, תעלו על הדרך הקצרה והמהירה ביותר להחלמה ולבריאות שלמה.

שלב שני: בניית תוכנית טיפול

אנחנו כותבים את תוכנית הטיפול ביחד אתכם, בהתאמה מלאה למצבו הרגשי והפיזיולוגי של כל מטופל. התוכנית צריכה להתאים לצרכים הרגשיים, הפיזיולוגיים והמאפיינים האישיותיים שלכם, והיא תכלול את הטיפולים הרלוונטיים ומפגשי מעקב תקופתיים לפי הצורך. 

שלב שלישי: שינוי – מפגשי טיפול ומעקב

הדרך לריפוי כוללת טיפולים שונים של גוף-נפש, מתוכם נבחר את הכלים המתאימים למצבך:

שטיפה אנרגטית על פי ד"ר נאדר בוטו – שיטת טיפול שפותחה ע"י הקרדיולוג ד"ר נאדר בוטו. השיטה משלבת תהליך פיזי ורגשי המאפשר לנו להביע רגשות שכלואים בגוף, כמו כעס, עצב, תסכול, קנאה, פחד ועוד. ייחודיות השיטה טמונה בעובדה שהיא מגדירה בצורה ברורה ומלאה את הקשר בין המשבר הנפשי לאיבר הפגוע.

ריפוי בהיזכרות על פי ד"ר ג'לבר רנו – שיטה שפותחה ע"י ד"ר ג'לבר רנו, אשר מאפשרת להבין את הגורמים למחלות, את ההיגיון שמסתתר מאחורי היווצרות המחלה ואת התהליכים הפיזיולוגים המתרחשים במהלכה. השיטה שמה את האצבע על קונפליקטים פנימיים בלתי פתורים, ועל הביטוי הפיזי שלהם.

אקסס בארס – שיטת טיפול הוליסטית שפותחה ע"י גארי דגלס וד"ר דן הייר (ארצות הברית). טיפול הוליסטי זה מתבצע בעזרת מגע עדין ב- 32 נקודות בראש. הטיפול משחרר מחסומים רגשיים ומחשבתיים ומאפשר ריפוי עמוק. הנגיעה לא רק משחררת את החסימות, אלא אף מאפשרת למטפל לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי המטופל. שחרור האנרגיה התקועה מרחיב את המודעות שלנו ומעניק לנו גישה לאנרגיה שעד כה לא הייתה זמינה. מדובר בתהליך פשוט, נעים, לא פולשני וללא תופעות לוואי.

פרחי באך – שיטת טיפול הוליסטית שפותחה ע"י ד"ר אדוארד באך (אנגליה), שגילה כבר במאה ה- 19 את יכולתם של הפרחים לייצר להקלה במצבים רגשיים שונים. שיטה זו מבוססת על ההנחה כי מצב הנפש משפיע על המצב הבריאותי ועל כושר ההחלמה. השיטה מבוססת על 38 תמציות מעולם הצומח: התמציות מייצגות מצבים רגשיים ונפשיים, כשבכל תמצית מצוי הכוח לריפוי מצב רגשי מסוים. פרחי באך מטפלים בתחושות של פחד, דכאון, חרדה, דאגת יתר, כעס, פחד מפני כישלון ועוד. הטיפול מורכב מלקיחת תרכובת תמציות, מתאים לכל הגילאים ומומלץ גם לילדים.

טרילוטרפיה – שיטה שפותחה ע"י הזן מאסטר ניסים אמון, ומתבססת על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות וחוסר השלווה הפנימית שאנו חווים הינו פנימי ולא חיצוני, ונובע מהקונפליקט בין הראש לרגש: הפער והמתח בין מה שצריך לעשות ("ראש") לבין מה שרוצים לעשות ("רגש"), הוא מקור חוסר הנוחות. באמצעות טכניקה מיוחדת המטפל מפריד בין הראש לבין הרגש ומנסה לאתר, לפתור ולגשר בין הבעיות והמצבים הכואבים שהביאו למצוקה. באופן זה המטפל פועל להחזרת האיזון בין הראש לבין הרגש.

שיטת ה"מסע" – פותחה על ידי ברנדון בייס בעקבות גידול שנוצר ברחם שלה ונעלם לחלוטין בזכות אופן הפעולה שלה. שיטת "המסע" מאפשרת להתחבר לתת המודע ולמקור התבונה והריפוי המצוי בכל אחד. החיבור למקום זה מוביל לגילוי הזיכרונות האצורים בגוף, אשר גורמים למחלות ולמחסומים רגשיים.

עוצמת הרכות – שיטת טיפול הוליסטית שפותחה ע"י ד"ר טובי בראונינג, ומבוססת על טיפול מגע שכולל נענוע עדין של הגוף. הנענוע נעשה בקצב קבוע של 120 עד 160 פעימות בדקה, מבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה מקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית.

רפואה גרמנית חדשה – גישה רפואית הוליסטית, המבוססת על שורה של תגליות ותובנות מהפכניות בנושא מחלות וריפוי, אשר התגלו החל משנת 1980 ע"י ד"ר ריקי גירד האמר מגרמניה. הרפואה הגרמנית החדשה מראה שהגוף אינו פועל נגדנו: להיפך, הוא מנסה לעזור לנו בכל האמצעים שניתנו לו. גישה זאת מלמדת שהתופעה שמקובל לקרוא לה "מחלה", היא למעשה ביטוי לתוכנית ביולוגית שהופעלה כתוצאה מקונפליקט או טראומה שחווינו, שמטרתה לעזור לנו להתמודד עם הקונפליקט. זוהי עוד הוכחה מדעית לקשר הישיר בין הנפש לגוף, המאפשרת לנו לדעת כמעט בכל מחלה מה באמת גרם לה.

חשוב מאוד!

המעקב אחר השיפור במצב הפיזי והרגשי של המטופל מלווה במעקב צמוד אחרי הבדיקות הרפואיות. הטיפול ברפואה מודעת אינו תחליף לטיפול הרפואי אלא טיפול תומך.

 

אנחנו מחברים בין הרפואה המסורתית לרפואה המודעת – לדוגמא: מטופל נטל כמות מסוימת של תרופות למחלה כרונית והיה במעקב צמוד של רופא מומחה. הטיפול ברפואה מודעת הביא לשיפור משמעותי במצבו – רגשי ופיזי כאחד. 

בביקור הבא אצל הרופא המומחה, המטופל דיווח על שיפור במצבו, וביקש מהרופא לשקול להוריד את מינון התרופות. במקרה הזה (ובכל מקרה אחר), ההחלטה להתאים את סוגי התרופות והמינונים מתקבלת לבסוף אך ורק על ידי הרופא המומחה.

אני ד"ר נאידה אלכסנדר – חוקרת גוף ונפש: אני חוקרת קלינית, מטפלת ברפואה מודעת אינטגרטיבית ומרצה. ואני בעיקר רוצה לעזור לך להתגבר ולהחלים.

אחרי עשרות שנים של עבודה בתחום של מחקרים קליניים,
מדע וניסויים. עם חברה פעילה ומצליחה בתחום המחקר וידע עצום בתחום הרפואה הקונבנציונלית – הבנתי שאנחנו צריכים יותר.

ולכן בחרתי לשלב בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה
האלטרנטיבית. להביא אליכם את השילוב המיטבי של השתיים.

עשיתי את השילוב מתוך היכרות אינטנסיבית עם שני התחומים והבנה עמוקה של העוצמה והקשר המיוחד שבין הגוף והנפש.

היום לצד פעילות המחקר הענפה של החברה שלי, אני עוסקת ברפואה מודעת, ומשלבת בין העולמות – הכל כדי להעניק למטופלים שלי תמונה שלמה – ורפואה שלמה. 

אין טעם לחכות לאחר כך. אפשר כבר עכשיו לצאת לדרך,
לאתר את מקור הקושי, הבעיה, המחלה –
ולצאת לדרך להבראה והחלמה. למה לחכות? בואו נתחיל.

עלות ייעוץ טלפוני: 250 ₪

בתיאום מראש – כ-30 דקות 

עלות פגישה אישית: 500 ₪

בתיאום מראש- בין שעה לשעתיים  

השאירו פרטים כאן בטופס ונחזור אליכם: